195759539_223887852630483_3663259195680223_n.png


Studencie! Termin obrony zbliża się wielkimi krokami? Zastanawiasz się gdzie wydrukować i oprawić swoją pracę? Już nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. COPY Landia wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom, w czterech oddziałach na terenie Krakowa wydrukujesz i oprawisz Swoją pracę z "Gwarancją Obrony"... Tak, tylko u nas! "Oprawa Pracy z Gwarancją Obrony!" lub zwrot kosztów oprawy :) Jak by tego było mało do każdej oprawy dorzucamy kupon rabatowy wykorzystania u partnerów akcji...  


Dla leniwych i zapracowanych przygotowaliśmy dogodny sposób druku i oprawy prac!

Nie musisz stać w kilometrowych kolejkach, wystarczy że wypełnisz prawidłowo formularz i dołączysz go do zamówienia. Zamówienia można składać 24h na dobę 7 dni w tygodniu na adres e-mail przypisany do danego oddziału lub po przez system wysyłania plików > WYŚLIJ PLIK < Gotową pracę bedziesz mogł odebrać w dogodnym terminie w 4 oddziałach na terenie Krakowa lub po prostu przywieziemy ją pod wskazany adres.  

Pamiętaj że w COPY Landii poza gwarancją obrony otrzymujesz zawsze gwarancje najwyższej jakości i indywidualne podejście do każdego klienta! :)


oprawa_akcja.png
1. Druk na papierze klasy PREMIUM!

Oferujemy druk na papierze Double A, jest to papier klasy premium, znany ze swojej wysokiej jakości, doskonałych właściwości eksploatacyjnych i jest przyjazny dla środowiska. Gładka powierzchnia Double A pozwala na dobre przenoszenie tonera, co sprawia, że kopie są tak samo ostre jak oryginał. Naturalna biel Double A zapewnia wysoki kontrast wydruku i odporność na płowienie. Wysoka nieprzezroczystość i doskonała formacja wynikająca z wysokiej jakości włókna Double A pozwala na dwustronne wykorzystanie. Papier bez kwasowy ma dłuższy dopuszczalny okres przechowywania, a więc jest doskonały do przechowywania dokumentów. To tylko kilka atutów oferujemy wydruk na papierze Double A. Oferujemy 3 grubości papieru Double A oraz około 30 rodzajów innych papierów. 


2. NAJWYŻSZA jakość wydruku cyfrowego w barwie kolorowej lub czarno białej!

Oferujemy najwyższą jakość w technologii laserowej (cyfrowej) na maszynach marki Ricoh, Océ i Konica Minolta. Nowoczesna technologia maszyn zapewnia najwyższą jakość wydruków z możliwością skalowania obrazu w zakresie od 25% do 400%, wielokrotnego powielania na stronie, drukowania dwustronnego oraz umożliwia stosowanie wielu innych funkcji edycyjnych na różnorodnych podłożach. 


3. Aż 10 rodzajów opraw, TAKŻE Z LOGIEM TWOJEJ UCZELNI!

Oferujemy aż 10 rodzajów opraw, począwszy od najbardziej popularnej, typu laminowanie po oprawę twardą zwaną również kanałową.

- Zszywanie (do 220 kartek).
- Laminowanie (Mat / Błysk)

- Bindowanie plastikowe.
- Bindowanie metalowe.
- Bindowanie spiralne.
- Termobindowanie (do 120 kartek).
- Miękka: listwa wsuwana, listwa zatrzaskowa, kanałowa.
- Twarda: kanałowa z napisem Praca (Maturalna, Inżynierska, Dyplomowa, Licencjacka, Magisterska, Doktorska lub z indywidualnym napisem czy grafiką).
- Twarda: kanałowa z kieszenią na rysunki techniczne i napisem Praca (Maturalna, Inżynierska, Dyplomowa, Licencjacka, Magisterska, Doktorska lub z indywidualnym napisem czy grafiką).
- Twarda: klejona / introligatorska skóropodobna (do 400 kartek).
- Twarda: klejona / introligatorska  personalizowana (do 400 kartek).

 

4. GWARANCJA OBRONY lub zwrot kosztów oprawy! :) 

Tylko w naszych punktach usługowych wydrukujesz i oprawisz swoją pracę z gwarancją obrony... A to wszystko w błyskawicznym tempie i jednocześnie najwyższej jakości. Gdyby jednak powinęła się noga, zawsze masz możliwość powrotu do nas, a my oddamy Ci poniesione koszty oprawy! 


5. Zdjęcia do DYPLOMU w super promocyjnej cenie, już od 9,99 zł! 

Do pełnego usatysfakcionowania naszych nowych Inżynierów, Magistrów czy Doktorów... Przygotowaliśmy promocyjną cenę na wykonania i wydruku zdjęć do dyplomu w technice cyfrowej. Za kwotę 9,99 otrzymujesz 4 zdjęcia lub 8 w cenie 14,99 w rozmiarze 4,5 x 6,5 cm z odbiorem w ciągu 15 minut. UWAGA!!! Zdjęcia wykonujemy tylko i wyłącznie w oddziałach SNAP Landia - FOTO EXPRESS.oprawa_akcja2.pngNie stój w kolejce, wyślij do nas swoją prace przez internet i odbierz w dogodnym dla Ciebie terminie! Możliwość dostawy do Klienta! Dla leniwych i zapracowanych przygotowaliśmy dogodny sposób druku i oprawy prac! Nie musisz stać w kilometrowych kolejkach, wystarczy że wypełnisz prawidłowo formularz i dołączysz go do zamówienia lub skorzystasz z naszego systemu wysylania plików >tutaj< Zamówienia można składać 24h na dobę 7 dni w tygodniu na adres e-mail przypisany do danego oddziału. Swoją prace odbierzesz w dogodnym dla Ciebie terminie lub przywieziemy ją pod wskazany przez Ciebie adres!!!


oprawa_akcja3.png


Wypełnij formularz > tutaj < i wyślij go na adres danego oddziału


KROWODRZA - Królewska 65A:  krolewska(@)copylandia.pl

CENTRUM - Warszawska 18:  warszawska(@)copylandia.pl

STARE MIASTO - Rakowicka 12:  rakowicka(@)copylandia.pl